Pentagram !

- Gra On-Line


#1 2009-06-15 20:09:58

alhemic

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 20
Punktów :   

recki oraz inne sprawy

zaczne od reckow

swietnie sprawdzaja sie w ogame do fs

tutaj sprawa przez szybkosc jest trudniejsza

proponuje zmniejszyc predkosc podstawowa reckow , nie biora bezposredniego udzialu w starciach wiec szybkosc ich nie jest tak istotna , a przyda sie do fs wlasnie , inna sprawa z kolonizacja ,sam mam juz 1 matke oraz 2 kolonie , wszystko w 1 gali,mimo ze jest do wyboru 2 gala nie udalo mi sie wyslac statkow na pozycje , chat, ufff cos strasznego,w sensie dla mnie jako osoby bardzo niecierpliwej,nie wiem czy u innych graczy jest tak samo,ale u mnie po wlaczeniu chat-u pojawiaja sie wpisy i zaczyna on przewijanie ,po chwili myk  chwilka doslownie spokoju i znowu przewijanie, bedzie chyba lepiej jesli bedzie nieruchomy jednak,i tak kazdy moze przewinac paskiem jak chce i kiedy chce .

to w ogolnym skrocie tyle jesli chodzi o gre,jak do tej pory, wydobycie rewelka, flota w ciagu 2 dni powala. i jak to jeden z graczy napisal w st procent po 2 dniach naprawde kosmiczny, gram na ogame w miedzynarodowym skladzie top 80 i tam takich % nie krecimy,no ale poziom jest inny ,na naszym polskim uni koles na moim miejscu ma juz 4kk pkt ,na og.org ja na 80 am raptem 2,300 k pkt

jak mi sie cos wiecej przypomni to napisze jako uwagi .

dzieki i pozdro

Offline

 

#2 2009-06-20 15:52:24

czesław95

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: recki oraz inne sprawy

co do spowalniania recka to nie jest zbyt dobry pomysł może lepiej było by wprowadzić nowy statek który nie miał by miejsca ładowni ani laserów i osłon a nadawał by się tylko do Fs

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lightning.pun.pl www.pfcoss.pun.pl www.angelteamasg.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.mysims.pun.pl